У Чернівцях «активіст» продав членство в антикорупційній ГО за 350 доларів

У Чернівцях керівник антикорупційної громадської організації за 350 доларів продав членство в ній. Суд оштрафував його на 34 тисячі гривень.

Про це йдеться у вироку Сторожинецького районного суду від 29 серпня.

За матеріалами слідства, йдеться про чоловіка, який був начальником управління ГО «Національний комітет по боротьбі з корупцією» у Чернівцях.

У травні до нього звернулися за консультацією щодо вступу до ГО. Чоловік відповів, що нових учасників до організації не беруть у зв’язку з воєнним станом. При цьому він додав, що за 350 доларів буде клопотати про прийом до ГО та призначення на адміністративну посаду в ній.

Чоловіки зустрілися 3 червня в парку в місті Сторожинець, де обвинувачений пообіцяв співрозмовнику, що він буде зарахований до ГО, після чого одержав 100 доларів. Згодом він отримав ще 250 євро, за що передав посвідчення (заступника начальника відділу цивільно-демократичного контролю над воєнною організацією Західного Регіону Управління комітету по боротьби з корупцією) та перепустку, що дає право проїзду на територію режимних об’єктів та державних установ.

Дії обвинуваченого кваліфікували за ч.3 ст. 368-3 КК України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно- правової форми неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду).

Він визнав вину та пішов на угоду про визнання винуватості.

Суд визнав його винуватим та призначив узгоджену сторонами міру покарання у виді штрафу у 34000 тис. грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *