Психдиспансер із відчутною переплатою облаштує систему протипожежної сигналізації

4 серпня Стеблівський психоневрологічний інтернат завершив закупівлю послуг з поточного ремонту приміщення закладу та облаштування у ньому системи протипожежної сигналізації.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

За результатом проведеної закупівлі, договори уклали з товариством “Група компаній техбезпека”. Пропозиція переможця склала 1 млн 695 тисяч гривень, що на 65 тисяч гривень менше очікуваної вартості закупівлі. 

Проєкт договору та оголошення про закупівлю передбачає завершення робіт до 23 серпня. Участь у аукціоні взяли два учасники. Дешевша на 25% пропозиція товариства “Пожежно-техногенна безпека” була відхилена з різних формальних причин, пов’язаних з оформленням документів їх пропозиції.

Відповідно до укладеної угоди, підрядник облаштує в закладі систему із використанням пристроїв торгової марки Валлнез, виробництво яких здійснюється в Україні. Зокрема, кошторис  передбачає встановлення гучномовців ЗАС 100 ПН по ціні 839 гривень за штуку, моноблоку ВАЛЛЕЗн-120-100 з АКБ ціною 44300 гривень, сповіщувачів DETECTO MNL110, по ціні 1750,26 грн за штуку. 

Згідно з прайсами на сайті компанії-виробника, роздрібна ціна відповідного обладнання суттєво нижча. Зокрема моноблок ВАЛЛЕЗн-120-100 продають за 23016 грн (44,3 тисячі у кошторисі договору), а гучномовці – за ціною 492 грн за штуку (839 гривень у кошторисі).

Товариство-підрядник “Група компаній “Техбезпека” зареєстроване у Черкасах та має у активі 180 угод, укладених із різними замовниками із системи “Прозорро” на 20 млн гривень. Серед його контрагентів, наприклад, підрозділи Державного бюро розслідувань та Національної поліції України. Власник компанії – Сергій Непомнящий. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *