Кривий Ріг заплатив 6 мільйонів за програму для Call-центру фірмі дружини пропагандиста “руського міра”

КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради в липні заплатив 5,95 млн грн.ТОВ «Українські бізнес комунікації» за безстрокову ліцензію на програму для створення інформаційно-довідкової платформи та служби Call-центру.

Про це свідчать дані Є-дата.

Угода була підписана місяцем раніше за переговорною процедурою. В обґрунтуванні КП “Центр електронних послуг” посилається на минулорічну закупку. Як пояснюють криворізьки чиновники, вони за договором №79 від 25.11.2021 року придбали невиключну строкову ліцензію на право користування програмно-технічного комплексу для створення інформаційно-довідкової платформи та служби Call-центру. В цьому пакеті послуг були комп’ютерна програма: «CallWay» та комп’ютерна програма: «Електронний реєстр заявок та скарг, версія 2.0». КП «ЦЕП» стверджує, що програма унікальна і вкрай необхідна мешканцям міста.

Але чомусь таку важливу закупку замовник раніше не оплатив. Згідно інформації з порталу Є-дата, ніяких транзакцій між  КП “Центр електронних послуг” КМР та ТОВ «Українські бізнес комунікації» в 2021 році не було.

Керівником ТОВ «Українські бізнес комунікації» є Єгор Бургомістренко, а власниками порівну ТОВ та Роман Бондар.

 Власниками “Смарті Медіа” за останніми даними держреєстру є Олексій Борисов і Вікторія Миримська. 

Вікторія Миримська  – дружина покійного нардепа та “авторитетного” політика Льва Миримського, який був відомий своєю проросійською позицією. Родина Миримських родом з Криму. Там в них до сьогодні працює багато бізнесів – гральний, готельний, туристичний, торгівельний, розважальний, рекламний, а також підприємства в сфері оренди нерухомості. Всі компанії Youcontrol об’єднанав в “Групу родини Миримських”

ТОВ «Українські бізнес комунікації» є фігурантом кримінального провадження щодо розкрадань бюджетних коштів на суму 29 млн грн на закупівлі комплексу диспетчерського обладнання для обслуговування київських ліфтів. Як писали «Наші гроші», слідчі СБУ викрили факти імітації або часткової імітації процесу розробки модулів програмного забезпечення і підозрювали компанію у поставках вже вживаного обладнання диспетчеризації. В рамках цього ж кримінального провадження директор ТОВ «Українські бізнес комунікації» Єгор Бургомистренко один із  обвинувачених по справі. Вона на розгляді у Вищому антикор суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *