Мерія замовила «улюбленій» фірмі обрізку та висадження дерев майже на 4 мільйона

Головне управління ЖКГ Кропивницької міськради за результатом аукціону 30 березня уклало договір на послуги з утримання зелених насаджень з колективним підприємством «Єлізавета».

Про це йдеться в системі Prozorro

Згідно з тендерною документацією, підрядних до 31 грудня 2022 року проводитиме в місті обрізку та висадження дерев, надаватиме послуги з корчування пнів, підготовки місць для насадження дерев та газонів.

На аукціоні КП «Єлізавета» запропонувало виконати роботи за 3 млн 996 тис. грн, а її конкурент ТОВ Підприємство «ХІК» подало дорожчу пропозицію – 4 млн 53 тис. грн. 

Засновниками «Єлізавети» є Сергій та Алла Черніки з Кропивницького, остання й очолює фірму. Підприємство давній підрядник управління ЖКГ, займає практично монопольне становище на підрядах із обрізки дерев. Місцеві екоактивісти неодноразово звинувачували «Єлізавету» у непрофесійній роботі, через яку дерева обрізають до стану «стовпів». За даними аналітичної системи Youcontrol, з 2014 року фірма взяла участь у 137 тендерах та освоїла підрядів на 63,5 млн грн.

Засновником ТОВ Підприємство «ХІК» вказаний Віктор Павлович Халін. Його фірма у цьому році почала співпрацювати з комунальним підприємством «Благоустрій» Кропивницької міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *