За час війни вугілля для освітян подорожчало удвічі

Управління освіти Кропивницької міської ради купило 20 тонн газового вугілля за майже 200 тисяч гривень. Вартість палива у порівнянні з довоєнними цінами підскочила практично вдвічі

Відповідно до угоди від 27 липня, розміщеної в системі Prozorro, вугілля марки ДГ (30-80) за 199 980 грн поставить ФОП Арсірій Оксана Вікторівна. Відповідно тонна вугілля обійшлася в 9 999 грн. Вугілля мають поставити у Завадівську гімназію до 23 серпня.

Угоду провели за спрощеною процедурою без конкурентних торгів згідно з Постановою Кабміну щодо закупівель в умовах воєнного часу.

ФОП Арсірій Оксана Вікторівна з Кропивницького з 2016 року взяла участь у 411 тендерах та освоїла договорів на понад 115,9 млн грн.

Згідно з тендерами на постачання такої ж марки вугілля у 2021 році, тонна палива у цього постачальника вартувала 4 500 грн. Тобто подорожчання становить понад 120%. Водночас згідно з висновком Торгово-промислової палати, яка є серед тендерної документації, згідно з ціновим моніторингом відповідної марки вугілля, у липні вартість коливалась у межах 11-12,4 тис. грн.

Нагадаємо, раніше «Наші Гроші» звертали увагу, що вказана підприємиця подавала в тендерній документації посвідчення якості вугілля від фірми з реєстрацією на непідконтрольній Україні території Донецької області.

Анастасія Зубова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *