Ремонт приміщення для внутрішньо переміщених осіб без торгів віддали місцевому ФОПу-шанувальнику Ляшка

Великокучурівська сільрада провела тендер на капітальний ремонт приміщень центру культури та дозвілля для розміщення внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб.

Інформація про це міститься на порталі Прозорро.

15 липня замовник уклав угоду на проведення робіт на 1.37 мільйона гривень із ФОП Яцко Ярослав Васильович. Це єдиний учасник спрощеної закупівлі.

Підрядник повинен виконати прибирання на вказаному об’єкті, мурування внутрішніх стін, улаштувати покриття з плитки, встановлення дверей тощо. Роботи мають завершити уже до жовтня цього року.

Ярослав Яцко проживає в селі Великий Кучурів, де і буде виконувати роботи. Свого часу він ремонтував приміщення місцевої школи. Судячи з адреси, вона знаходиться поруч із тим приміщенням, яке підприємець тепер облаштовуватиме під переселенців.

У серпні минулого року Сторожинецький райсуд оштрафував його на 1700 гривень на користь НАЗК. Причина – надання грошового внеску на підтримку політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» з порушенням (ст.212-15 КУпАП). Яцко намагався оскаржити це рішення в апеляції, однак суд став на сторону першої інстанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *