Лісгосп у з початком війни замовив у двох фірм та їхніх засновників-ФОПів послуг на 23 мільйона

Держпідприємство «Оникіївське лісове господарство» Кіровоградської області в лютому-березні уклало 5 угод на закупівлю послуг, пов’язаних з лісництвом, на загальну суму 23,05 млн грн.

Процедури провели без аукціонів, договори просто оприлюднили в системі Prozorro. Через нюанси законодавства, пов’язані з тим, що лісівники провадять власну економічну діяльність, вони не користуються системою публічних закупівель.

Угоди з ФОП-ом Миколою Миколаєвичем Стеценком (на 769 080 грн), ФОП-ом Григорієм Митрофановичем Сукачем (на 2 997 758 грн та ще одну на 3 911 950 грн) і приватним підприємством «Клен» (на 6 689 290 грн) уклали та оприлюднили в системі Prozorro 24 лютого.

Ще одну угоду з приватним підприємством «Бук 2016» (на 8 682 960 грн) підписали 31 березня.

Згідно з інформацією з аналітичної системи Youcontrol, засновником ПП «Бук 2016» є згаданий Микола Стеценко з Кропивницького. Він співпрацює з лісгоспами Кіровоградщини як мінімум з 2016 року, судячи з даних у Prozorro.

Засновником ПП «Клен» вказаний Григорій Сукач з Кам’янки Черкаської області. Як через фірму, так і через ФОП підприємець є давнім партнером лісівників Кіровоградщини.

У системі Prozorro не оприлюднено договори, які лісове господарство уклало з підприємцями, деталі закупівлі не відомі. У подібних угодах з іншими замовниками деталізувалося, що йдеться про лісозаготівлю. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *