Реконструювати киснепостачання в лікарні на Дніпропетровщині за 4,3 мільйона буде пов’язана з Корбаном фірма

Комунальне підприємство «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради» (Дніпропетровська обл.) 20 травня замовило ТОВ «Будівельна компанія Дорпроект буд» реконструкцію мережі медичного киснепостачання за 4,27 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник реконструює мережі медичного киснепостачання в будівлі Терапевтичного корпусу літера К комунального підприємства «Верхньодніпровська центральна міська лікарня» Верхньодніпровської міської ради за адресою: 51600, м. Верхньодніпровськ, вул. Гагаріна, 16а.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

З кінця жовтня минулого року і до тепер власником та керівником «Дорпроект Буд» вказана Христина Гриценко. У 2020 році фірму заснував юрист Олександр Голубєв. Він був засновником фірми ТОВ «Тайкун АП», яка в свою чергу заснувала ТОВ «БК «Елітмагістраль», яка отримувала багатомільйонні підряди від Департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА.

Восени 2019 року «Елітмагістраль» переоформили у Дніпрі на місцевого директора Михайла Морозкіна. Людина з такими ПІБ раніше була начальником КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» («УРЕА») Дніпровської міськради. Зазвичай компанія розігрує тендери з дніпровським ТОВ «Будінвест Інжиніринг», яким володіє та керує Дмитро Літнарович. Раніше фірма належала Віталію Бараннікову та Аркадію Масарському. Останній значився засновником ТОВ «Енергія ТМ», яке ЗМІ пов’язували із братами Дубинськими і Геннадієм Корбаном.

Як повідомлялося, з грудня 2021 р. по січень 2022 р. лікарні Дніпропетровської області замовили ТОВ «Будівельна компанія Дорпроект Буд» реконструкції мереж медичного киснепостачання на загальну суму 247,63 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *