Фірма, пов’язана з Дубінськими, отримала 30 мільйонів на реконструкцію дитячої лікарні

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації у лютому за результатами тендерів замовив ТОВ «Адонія компані» реконструкцію Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Дніпропетровської облради  за адресою: вул. Космічна,13, м. Дніпро. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

4 лютого було підписано два договори: на реконструкцію відділення дитячої патанатомії КП “Дніпропетровська обласна дитяча лікарня” вартістю 10,7 млн грн. та на реконструкцію господарчого блоку КП “Дніпропетровська обласна дитяча лікарня” вартістю 19,4 млн грн.

Договори підписано з різницею в кілька хвилин.

В обох закупівлях конкуренцію їй склала фірма ТОВ «Теллор-груп». Обидві компанії входять в сферу бізнес-інтересів братів Леоніда та Володимира Дубінських, яких розшукує ФБР за причетність до фінансових махінацій. У США, братам Дубінським загрожує по 30 років ув’язнення. Вже 10 років вони переховуються в Україні і ведуть тут успішний бізнес.

Головний замовник послуг – Дніпропетровська обласна державна адміністрація та департамент житлового господарства міськради Дніпра. З тендерними фаворитами мерії регулярно зустрічається Геннадій Корбан, який значиться позаштатним радником мера Дніпра Бориса Філатова.

ТОВ «Адонія Компані» та ТОВ «Теллор-груп» зареєстровані 4 роки тому із різницею в кілька днів. З 2019 року вони систематично спарингують на тендерних майданчиках. Разом фірми розіграли вже 65 закупівель.

Директор «Адонія Компані» є також директором та ліквідатором ТОВ «Оптбудторг Груп», яке знаходиться у стані припинення і має бенефіціаром Аркадія Масарського. Він був брокером з нерухомості в американському штаті Каліфорнія, де у середині 2000-х і промишляли брати Володимир і Леонід Дубинські.

Обласна дитяча лікарня побудована в Дніпрі в 1979 році. В найближчі кілька років в закладі заплановано провести глобальну реконструкцію. Гроші на переоснащення лікарні виділяє обласний бюджет.

Зараз на черзі підписання договору на 66,6 млн грн. на реконструкцію головного корпусу. Переможцем в цій закупівлі також стало з ТОВ «Адонія компані».

Юлія Карч

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *