Поліція підозрює, що кіровоградські сільради заплатили 4 мільйони за фіктивні роботи

Посадові особи низки сільрад Кіровоградської області підозрюються у змові з ТОВ «Преміум Компані Груп», що призвело до втрат бюджету в сумі 4,07 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі Ленінського райсуду Кіровограда від 10 лютого цього року, який дозволив поліції доступ до документів ТОВ «Преміям Компані Груп».

За даними слідства, протягом 2015 року посадовими особами ТОВ «Преміум Компані Груп» укладено ряд договорів підряду на виконання ремонтно-будівельних робіт з Новоукраїнською та Помічнянською міськими радами, Добровеличківською і Смолінською селищними радами , а також Оникіївською та Злинською сільськими ради, на загальну суму 4,07 млн. грн.

Так, Ново українська міськрада замовила фірмі капітальний ремонт покрівлі житлових будинків, поточний ремонт трьох доріг та капремонт двох вулиць, оновлення дорожньої розмітки на ряді вулиць, реконструкція дитячого майданчика та капітальне будівництво дитячого майданчика в с. Звірівка коштувало Новоукраїнській міськраді 1,92 млн. грн..

Оникіївська сільська рада заплатила фірмі за впорядкування сміттєзвалища, проведення капітального ремонту та поточного ремонту чотирьох вулиць 232 тис грн.

Добровеличківська селищна рада заплатила за поточний ремонт дороги та капітальний ремонт частини вулиці 391 тис грн., а Помічнянська міська рада за ремонт дорожнього покриття двох вулиць – 198 тис. грн..

Також, ТОВ «Преміям Компані Груп» отримало від Злинської сільради за низкою договорів про капітальний ремонт та доріг та вивезення сміття на суму 604 тис. грн. також фірма уклала два договори з Смолінською селищною радою договори на загальну суму 731 тис. грн.

Слідство встановило, що ТОВ «Преміум Компані Груп» та її керівництво не має власних засобів для здійснення господарської діяльності спрямованої на виконання робіт та в жодному з актів виконаних робіт не вказано субпідрядників, залучених до виконання робіт. А тому поліція підозрює, що діяльність даного підприємства може бути фіктивною.

«Вісник державних закупівель» не містить інформації про отримання ТОВ «Преміум Компані Груп» державних замовлень. Власником фірми є житель Кіровограда Брік Олександр Сергійович, котрий також числить співвласником київських ТОВ «ДСК-Автобан», ТОВ «Бізреал» і ТОВ «Олівер Селс», а також власником двох кіровоградських контор ПП «Омега» і ПП «Будстар – 17».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *