Керівництво Каховського водоканалу відбулося адмінпротоколами за 4-мільйонні збитків

Державна фінансова інспекція під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління Головного Каховського магістрального каналу Держводагентства виявила порушення на суму в 3,60 млн грн.

Про це йдеться на офіційній сторінці Держфінінспекції.

Інспектори перевіряли роботу підприємства за період з січня 2013 року по квітень 2015 року. Під час перевірки було виявлено, що комунальне підприємство «Облводоканал» Запорізької обласної ради безоплатно здійснювало водозабір з каналу власною насосною станцією на суму 0,61 млн грн. Окрім того, згадане запорізьке комунальне підприємство не компенсувало управлінню каналу витрат за оплачену електроенергію на суму майже 3 млн грн.

Керівництво Каховського Управління для стягнення коштів вчасно не звернулося до суду. Тому, за недотримання законодавства на посадових осіб Управління Каховського магістрального каналу складено 4 протоколи про адміністративні порушення.

Керівником Управління Головного Каховського магістрального каналу є Мусієнко Артур Владиславович.

Керівником КП «Облводоканал» ЗОР 03327115 є Калінкін Володимир Михайлович. 25 червня 2015 року національна комісія, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послугпостановила накласти штраф на «Облводоканал» ЗОР за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на суму в 34 тис грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *